tarimborsa.com
İlan Detayları
Konumu
İlan No 903140

satılık yonca balyası (kaba yem)

  • satılık yonca balyası (kaba yem)
  • satılık yonca balyası (kaba yem)
  • satılık yonca balyası (kaba yem)
  • satılık yonca balyası (kaba yem)
  • satılık yonca balyası (kaba yem)
  • satılık yonca balyası (kaba yem)
1,00 TL
Aksaray / Aksaray / Yeşilova / KÖSELLİ MAH.
İlan Tarihi
 10 Şubat 2014
İp Sayısı
 1 İp
Ağırlık
 25-30 Kg
Parça Büyüklüğü
 Haşpeysiz
Biçim Zamanı
 Belirtilmemiş
Nem Oranı
 Biçim Sonrası Balyalanmış
Nakliye
 Satıcı Öder
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Mesut örkcü
Üyelik Tarihi 26 Ocak 2014
İş
0 (382) 233 28 47

Cep
0 (543) 787 99 74
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

Yonca balyasının hazırlanmasında; yoncanın biçilmesinden toplanması, balyalanması, ve yüklenmesi aşamalarının her biri firmamız elemanlarınca kontrol edilerek yapılmaktadır. Biçilmeden önce yonca tarlası, yoncaların çiçeklenme oranı yada tohum çeşidi ile ilgili kaliteyi etkileyecek özellikleri ile ilgili kontrol edilir. Fazla çiçeklenmiş yada tohum çeşidi olarak kalın saplı ve yaprak oranı düşük tohum seçimi yapılmış yoncalar tercih edilmez. Biçimler son teknoloji ürünü koşullandırıcılı ve biçim esnasında yonca saplarını kırarak daha kısa zamanda kurumasını sağlayan makinelerle yapılır. Toplama esnasında da yonca yapraklarının dökülmemesi için gece çiğ düşmesi titizlikle beklenir. Balyalama işlemi yapan makinelerimiz ise yine son model, balyalama esnasında yoncanın nemini anlık gösteren ve bu nem oranına göre otomatik basınçla balyalama işlemini gerçekleştiren makinelerdir. Yüksek basınç altında sıkıştırılabilen yoncalar yüksek tonajlarla tırlara yüklenebildiğinden nakliye ücreti düşük tutmakta ve böylece alıcılar daha uygun fiyatlarla ürün alabilmektedirler. 

Yonca balyalarımız 70cm x 120cm x 240cm ebatlarında ortalama 450kg ve 90cm x 120cm x 240cm ebatlarında ortalama 650kg ağırlıklarındadır. 

SAP BALYASI

Arpa ve buğday sapları son model balya makinelerimiz sayesinde yüksek basınç altında balyalanabilmektedir. Nakliye ücretleri uygun olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak saplar haşbay lı (parçalanarak) yada düz parçalanmadan balyalanabilmektedir. 

Sap balyalarımız 70cm x 120cm x 240cm ebatlarında ortalama 300kg ve 90cm x 120cm x 240cm ebatlarında ortalama 450kg ağırlıklarındadır. 

MISIR SİLAJI

Mısır silajlarımız birinci ürün mısırlardan yapılmakta böylece dane sayısı bol olmaktadır. Son model kendi yürür makinelerle yapılan silajlarımızın kuru madde dane sayısı ve parçalanma büyüklükleri idealdir. Genellikle 1 tonluk 120cm. çapında ve 120cm uzunluğunda silindir şeklinde streçlenerek paketlenmektedir 
paketlerle satışa sunulmaktadır. br
PANCAR POSASI br
Pancar posalarımızda 120cm çapında 120cm uzunluğunda streçlenmiş ortalama 1 tonluk paketlerle satışa sunulmaktadır.

3107 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

tarimborsa.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından tarimborsa.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.